Paskelbta: 2020-05-31 09:59:01
TauragesSkelbimai.lt - nemokami skelbimai tauragiškiams

Neadatinė mezoterapija

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu efektyviai šalinami nepageidaujami odos defektai (raukšlelės aplink akis, suglebusi rankų ar kaklo oda ir kt.) Ši procedūra atliekama specialiu prietaisu, kuris padeda aktyvinti elastino bei kolageno gamybą, o taip pat skatina odos pralaidumą, kad reikiamos medžiagos pasiektų giliuosius jos sluoksnius. Mezoterapijos metu oda gali aprūpinta pačiomis reikalingiausiomis medžiagomis, tokiomis kaip: hialurono ir amino rūgštys, įvairūs vitaminai bei mikroelementai, antioksidantai ir kt.

Mezoterapijos procedūra atliekama specialiu prietaisu, procedūra atliekama be adatų, o medžiagų pasisavinimą garantuoja aparato skleidžiamos bangos. Šis būdas yra visiškai neskausmingas ir visiškai nedirgina odos. Mezoterapija atliekama aparatu (dar vadinama neadatinė mezoterapija) yra saugi ir neturi šalutinio poveikio, tačiau stebina rezultatais.

Atlikus mezoterapijos procedūrą, gerėjančia odos būkle galima džiaugtis iš karto. Ji tampa pastebimai sveikesnė, pagerėja odos tonusas.

Norite sužinoti daugiau informacijos ar užsakyti?
Daugiau informacijos rasite čia:
https://dovanostaurageje.lt/dovanu-kuponas/154-neadatine-mezoterapija
Kontaktiniai duomenys
Vietovė Tauragė
Telefonas 8 60 256 556
El. paštas info@dovanostaurageje.lt