Paskelbta: 2020-05-31 09:59:01
TauragesSkelbimai.lt - nemokami skelbimai tauragiškiams

Pramogos „Taurų nuotykių parke“

“Taurų nuotykių parkas” - vienas iš didžiausių nuotykių parkų visoje Lietuvoje su 5 skirtingo aukščio ir sudėtingumo trasomis medžiuose. Trasos yra įvairaus sudėtingumo nuo paprastos geltonosios trasos iki sudėtingiausios juodos, kuriai įveikti prireiks nemažai pastangų. Trasoms įveikti reikės ne tik drąsos, bet ir ištvermės, nes teks lipti, skristi, karstytis ir įveikti kitus iššūkius.Nakvynė medyje. Jus nustebins neeiliniu pirmuoju Lietuvoje viešbučiu - nakvyne namelyje medyje, kurie įrengti medžiuose 6-7 m. aukštyje. Viešbutis vienu metu dviviečiuose kambariuose gali priimti iki 10-ies lankytojų. Administraciniame pastate, į kurį lengvai galite patekti "orinėmis" kopėčiomis, yra visi patogumai: tualetas, dušas, o kuriems nakvynė medyje pasirodys pernelyg ekstremali - ir kambariai su dvigulėmis lovomis. Kviečiame visus nuotykių ištroškusius keliautojus, poilsiautojus ir šiaip smalsuolius išbandyti šią ekstremalią ir nepamirštamą pramogą! Taip pat lankytojai gali pasimėgauti parko teritorijoje supančia ramybe, grynu oru ir natūralia gamta. Šiuo metu parkas siūlo net tris dviviečius namelius bei du dviviečius kambarius administracinėse patalpose. Nakvynė šiame viešbutyje suteiks galimybę nors trumpam susilieti su gamta ir tapti jos dalimi.  Bent kartą pabandžius, abejingų nelieka!

 Pilis. Prieš keletą metų, per Joninių šventę iškilmingos ceremonijos metu atvėrė duris įspūdinga XI-XIII a. pilis, kurios požemiuose įšsiraizgęs muziejus, jame eksponuojami XI-XIII a. ginklai, šarvai ir įrankiai. Norint pajusti senovės gyvenimo ypatumus, prisiliesti arčiau prie jaudinančios Lietuvos istorijos, kviečiame apsilankyti parko piliakalnio gynybiniuose įtvirtinimuose, nusileisti į vis dar besiplečiantį muziejų. Pilyje rengiami muzikiniai pasirodymai, tad čia galėsite ne tik susipažinti su istoriniu Lietuvos paveldu, bet ir pasiklausyti muzikos, maloniai praleisti laiką ir pasidalinti įspūdžiais su Jums brangiais žmonėmis.

 Čiuožimo kalnelis. Kas sakė, kad nuo kalnelio čiuožinėti galima tik žiemą? Mes Jums siūlome neatsisakyti šio malonumo visus metus, bet kokiu oru! Adrenalino fanatikams rekomenduojame šuolį ant oro pagalvės, o ramesnių pojučių mėgėjams turime pasiūlymą paprastesnę, bet ne prastenę trasą! Esame visiškai tikri, kad klyksmo niekada nebus per daug! Atvykite, išbandykite ir lai kiti Jums pavydi!

“Taurų nuotykių parke” yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė, oro pagalvė ir labirintas. Mažieji lankytojai tikrai ras jiems patinkančio užsiėmimo.

Norite sužinoti daugiau informacijos ar užsakyti?
Daugiau informacijos rasite čia:
https://dovanostaurageje.lt/dovanu-kuponas/158-pramogos-tauru-nuotykiu-parke
Kontaktiniai duomenys
Vietovė Tauragė
Telefonas 8 60 256 556
El. paštas info@dovanostaurageje.lt